מימוש תמ"א 38

 

בניינים בבנייה
FacebookTwitter

דף הבית >> אודותנו
 

קרקע יציבה - מימוש תמ"א 38

הרעיון להקמת החברה נוצר מתוך הצורך הקיים היום למציאת מיזמי נדל"ן מניבים למשקיעים ישראלים ושאינם ישראלים. הצלחה עסקית בנדל"ן כרוכה בהבנה מעמיקה של הנושא ועבודת הכנה ארוכה. לשם כך, גייסנו אנשי מקצוע בעלי התמחויות שונות המסייעים לנו לנתח כל מיזם, את הסיכונים ואת הסיכויים בו.

החברה מבינה, כי הצלחתו של המיזם תלויה ביכולתם הפיננסית של אנשי הביצוע ויכולתם לעמוד בלוחות זמנים צפופים, משום כך אנו מקפידים להתקשר רק עם קבלני ביצוע העומדים בקריטריונים מחמירים שהגדרנו – תיק עבודות, ותק וניסיון, חוסן פיננסי, והיות הקבלן רשום במרשם הקבלנים ג-2 לכל הפחות ועוד.

לאחר תקופת מחקר ובדק שוק, זיהינו את הפוטנציאל הדו צדדי הגלום בתמ"א  38  ומשום כך בחרנו להפנות את מירב המשאבים למימוש ויישום התוכנית ברחבי הארץ. החברה חותרת, ליישום מלא של תוכנית המתאר בכל בניין העומד בקריטריון תוך מימוש הפוטנציאל הגלום בו ויצירת ערך מוסף לדיירי הבניין השותפים לפרויקט על ידי מתן הטבות כגון – התקנת מעלית, חיפוי אבן, לובי מפואר, גינות נוי ועוד.

אנו מזמינים בעלי דירות וראשי ועדים ליצור קשר ולבחון יחד איתנו כיצד ניתן, לשדרג ללא עלות, את הבניין,    להעלות את ערך הנכס שלכם בעשרות אחוזים, והכי חשוב, לשפר את רמת ואיכות החיים.

לפרטים נוספים ובדיקה האם הבניין שלכם  עומד בקריטריונים של תמ"א 38 אנא אל תהססו ליפנות בכל עת,

 לשירותכם,               

      קרקע יציבה בע"מ עמל 11 (פארק אפק) ראש העין 48092 טלפון: 03-6704070 פקס: 03-6704072


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 הוסף למועדפים       הפוך לדף הבית        מפת האתר
לייבסיטי - בניית אתרים